Sıkça Sorulan Sorular – Marketing Meetup

Sıkça Sorulan Sorular

Marketing Meetup ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Marketing Meetup

Marketing Meetup Nedir?

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir.

Ne zaman düzenlenir ve Ne konuşulur?

Her yıl düzenlenen Marketing Meetup’ın her bir buluşmasında farklı bir konuya odaklanıyoruz. Böylelikle daha çok uzmanlaşıyor, daha ilgili kitleler ile yakınlaşıyoruz.Şimdiye dek 15000’den fazla katılımcı, 150 sponsor, 112 konuşmacı, 2000’in üzerinde şirketi ağırlayan Marketing Meetup serisinde siz de yer almak istiyorsanız 22 Eylül’deki büyük buluşmamız için erken kayıt fırsatıyla yerinizi ayırtın!

Bu kez hangi konu konuşulacak?

İş dünyası için Türkiye’nin en değerli içeriklerini üreten Marketing Meetup, 22 Eylül’de ‘fast forward’ teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyor.

Ödeme

Fiyat politikanızı neye göre belirliyorsunuz?

İnsanlara değer katan her bilginin önemini biliyoruz. Kaliteli içeriği dinlemenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tüm fiyat politikamızı da bu doğrultuda kurguluyoruz.

Biletimi almak için hangi ödeme yollarını kullanabilirim?

Biletinizi Kayıt Ol sayfası üzerinden kredi kartı ile alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız etkinlik@pazarlamasyon.com’a mail atarak havale veya EFT için IBAN adresimizi öğrenebilirsiniz.

Sponsorluk ve iş birliği ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Elbette, etkinlik@pazarlamasyon.com ‘a mail atarak iş birliği ve sponsorluk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatura İşlemleri

Kayıt Ol sayfamızdan Biltino üzerinden biletinizi satın alabilir, fatura sürecinizi buradan tamamlayabilirsiniz.

Bu faturayı muhasabe biriminize personel harcaması olarak iletebilirsiniz. Fatura örneği için lütfen tıklayın.

Eğer muhasebe biriminiz bu faturayı kabul etmiyor veya ödemenin havale/eft ile yapılmasını istiyor ise faturanın direkt olarak şirketinize kesilmesini sağlayabiliriz. Bunun için herhangi bir ödeme yapmadan önce şirketinizin vergi bilgilerini etkinlik@pazarlamasyon.com’a mail atmayı unutmayın.

Bilet iadesi yapabilir miyim?

Kampanya dahilinde satın alınan biletlerin iadesi yapılamamaktadır.


close-link