“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Teknoloji, bilim, kültür, biyoteknoloji alanının sunduğu uçsuz bucaksız bir dönüşümle beraber ortaya çıkan ve bununla sınırlı kalmayıp teknokültürel dönüşüm yaratan Blokchain, NFT, Metaverse kavramları ve yeni dünya düzenine adaptasyon süreci, New Generation Word sahnesinde konuklara aktarılacak.

Marketing Meetup 2022 geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl Metaverse’te de gerçekleşecek. Eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinlikte; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, e-spor’un dünyadaki yeri ve geleceği ve Blokchain, NFT, Metaverse kavramları, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâ konuları ele alınacak.