Marketing Meetup İyi İçerikler Kurgulayanları Bir Araya Getirir

Marketing Meetup ne anlattığının önemini bildiği kadar nasıl anlatıldığının önemini de bilir ve en iyi içerikleri en iyi kurgulayacak konuşmacılarla iş birliği yapar.

Gittiğiniz Konferansın Konuşmacılarının Hepsi Etkinlik Sponsoru mu?

"Dinleyicilerin işine yaramayacak da olsa markanın hikayelerini anlat." "Bana ayrılan sürenin tamamını nasıl fark ettirmeden markamı övmeye ayırırım?" gibi tatsız konulardan bahsetmez Marketing Meetup'ta tamamen bağımsız konuşmacılar, özgün konuları sizin için anlatır. Marketing Meetup'ta seçici kurul o yılın en gözde konularını belirler, bu konulara ilişkin en uygun konuşmacıları seçer. Sonra da temaya uygun konularla içerikli, derinlikli bir konferans tasarımı yapar. Bu kadar net.

Klişeler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

"Bu yıl dijitalin yılı olacak.", "Neden sosyal medyada olmalısınız? Çünkü herkes orada!" gibi herkesin bildiği klişeleri yaşanabilecek yeni bir gezegen keşfetmiş gibi anlatan konferanslardan siz de sıkıldınız mı? Marketing Meetup'ta klişelere yer yoktur. Başkalarını, hatta kendimizi bile tekrar etmeyiz.

"Bizim Markanın CRM'i..."

Konuşmacımız akademik derinliğe sahip mi? Sunum konusunda yetkin mi, proaktif mi? Yoksa bu yıl içinde en az 100 defa yaptığı sunumu 101. defa size mi yapıyor? Marketing Meetup'ta hiçbir konuşmacı hazırlanmadan dinleyici karşısına çıkmaz. İşine değer veren profesyonellerden oluşan konuşmacılarımız gerekli yetkinliğe sahiptir.