Marketing Meetup Nedir?

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir.

Ne zaman düzenlenir ve Ne konuşulur?

Her yıl ilkbahar ve sonbahar olmak üzere 2 kez düzenlenen Marketing Meetup’ın her bir buluşmasında farklı bir konuya odaklanıyoruz. Böylelikle daha çok uzmanlaşıyor, daha ilgili kitleler ile yakınlaşıyoruz. 30 Kasım’daki buluşmamızın konusu ise “Intelligence”, yani “zeka”.

Bu kez hangi konu konuşulacak?

Serimizin dördüncü buluşmasını ‘zeka’ya ayırdık. Teknoloji ve verinin şekillendireceği geleceği tüm yönleri ile ele alacak, zekanın iş dünyasına neler getireceğini konuşacağız.

Fiyat politikanızı neye göre belirliyorsunuz?

İnsanlara değer katan her bilginin önemini biliyoruz. Kaliteli içeriği dinlemenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tüm fiyat politikamızı da bu doğrultuda kurguluyoruz.

Biletimi almak için hangi ödeme yollarını kullanabilirim?

Biletinizi Kayıt Ol sayfası üzerinden kredi kartı ile alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız etkinlik@pazarlamasyon.com’a mail atarak havale veya EFT için IBAN adresimizi öğrenebilirsiniz.

Sponsorluk ve iş birliği ile ilgili bilgi alabilir miyim?


Elbette, etkinlik@pazarlamasyon.com ‘a mail atarak iş birliği ve sponsorluk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatura İşlemleri

Kayıt Ol sayfamızdan bilet alımını gerçekleştirdiğiniz an mail adresinize, ödeme sistemi sağlayıcımız olan Xing üzerinden uluslararası geçerli bir fatura gelecektir.

Bu faturayı muhasabe biriminize personel harcaması olarak iletebilirsiniz. Fatura örneği için lütfen tıklayın.

Eğer muhasebe biriminiz bu faturayı kabul etmiyor veya ödemenin havale/eft ile yapılmasını istiyor ise faturanın direkt olarak şirketinize kesilmesini sağlayabiliriz. Bunun için herhangi bir ödeme yapmadan önce şirketinizin vergi bilgilerini etkinlik@pazarlamasyon.com’a mail atmayı unutmayın. Ardından size tanımlayacağımız kod ile kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet iadesi için herhangi bir ücret kesintisi olacak mı?

Biletinizi Ekim 2017 sonuna kadar herhangi bir nedenden ötürü iade edebilirsiniz. Ödeme sistemi sağlayıcımızın kesintileri doğrultusunda 5 Euro (İptal Kesintisi) + bilet fiyatının %10’unu iade edemiyoruz.